نصب توری متحرک پنجره

یکی از راه‌‌‌های طبیعی تهویه هوا در برخی از ساعات روز، باز گذاشتن پنجره‌‌‌ها است اما این راهکار زمینه ورود گردوغبار، آلودگی‌‌‌ها و بسیاری از حشرات ریزودرشت را به داخل محیط ساختمان فراهم می‌‌‌کند. همچنین در برخی مناطق احتمال ورود جانوران و حیوانات موذی از طریق پنجره‌‌‌ها وجود دارد که می‌‌‌توان برای جلوگیری از راه‌یابی آن‌‌‌ها، از یک توری مناسب استفاده کرد. امروزه توری‌‌‌های متحرک، مقاوم و متنوعی در رنگ و طرح‌‌‌های مختلف تولید و عرضه می‌‌‌شوند که بسته به نوع کاربرد پنجره و سلیقه افراد مورد استفاده قرار می‌‌‌گیرند. در این مقاله انواع توری‌‌‌های متحرک پنجره را معرفی کرده و مزایا و نحوه کارکرد هر یک را شرح خواهیم داد.

نحوه از بین بردن بوی بد فرش

بوی بد فرش ممکن است به دلایل مختلفی از جمله رطوبت، باقی‌مانده مواد غذایی و یا غیره ایجاد شود. برای از بین بردن بوی نامطبوع فرش، می‌توان گفت شستن آن یکی از راه‌‌های کارآمد است. بااین‌حال اگر قصد شستن فرش را ندارید، می‌توانید در ادامه مقاله با راه‌های دیگری برای از بین بردن بوی نامطبوع فرش آشنا شوید.

نحوه تمیز کردن صندلی اتومبیل

خرده‌های غذا، گردوخاک، لکه‌های چربی و … می‌توانند موجب آلودگی و کثیفی صندلی خودرو شوند. ما قصد داریم روشی مناسب برای نظافت به شما معرفی کنیم تا صندلی‌های اتومبیلتان کاملاً تمیز و چشم‌نواز شوند. توصیه می‌کنیم این کار را در روزی آفتابی انجام دهید تا نم و رطوبت ناشی از پاک کردن صندلی خیلی زود از بین برود.

ایده‌ برای تزئین بالکن و تراس خانه

بالکن یکی از بخش‌های خانه به حساب می‌آید که سبب ایجاد ارتباط با فضای بیرون و هوای آزاد می‌شود. با ایجاد کمی تغییرات و زیباسازی بالکن، می‌توان آن را به محیطی آرامش‌بخش تبدیل کرد. شاید تزئین بالکن در نگاه اول کار دشواری به نظر برسد، اما با بهره‌گیری از ساده‌ترین ایده‌ها می‌توان جان تازه‌ای به آن بخشید.

آموزش کاشت گیاه گوجه گیلاسی

کاشتن گوجه‌های کوچک زیبا در باغچه و گلدان خانگی امکان پذیر است؟ بله. به راحتی بعد از ۳ هفته انتظار گوجه گیلاسی‌ها را برداشت کنید و از طعم لذیذ آن لذت ببرید. چطور؟ گام به گام کاشت این نوع گوجه محبوب را به شما آموزش می‌دهیم. برای یادگیری کاشت گوجه گیلاسی همراه ما باشید.

پاک کردن لکه جوهر از لباس

اگر جوهری که استفاده می‌کنید بر پایه آب ساخته شده، آدم خوش‌شانسی هستید! چراکه پاک کردن این لکه‌ها از باقی موارد ساده‌تر است!‌ اما پاک کردن لکه‌های دائمی جوهر مانند جوهر برخی ماژیک‌ها می‌توانند شبیه به یک کابوس باشند! در این مقاله به روش‌های پاک کردن لکه جوهر از لباس ‌می‌پردازیم.‌ با ما همراه شوید.

جلوگیری از سرمازده شدن گیاهان در زمستان

محافظت از گیاه در زمستان چطور انجام می‌شود؟ مطمئناً یخ‌زدگی و خرابی این گیاهان زینتی برای هیچ یک از ما خوشایند نیست. از این رو می‌توان با استفاده از راهکارهایی ساده مانند استفاده از یک پوشش پارچه‌ای و یا قرار دادن گل‌ها در پشت پنجره آن‌ها را از گزند سرما حفظ کرد. توصیه می‌کنیم با ما همراه باشید تا با روش‌‌های جلوگیری از سرمازده شدن گیاهان در زمستان آشنا شوید.

رسوب‌زدایی سردوش حمام

آیا شما هم با مشکل بسته شدن سوراخ‌های سردوش حمام، پخش آب در تمام جهت‌ها و کاهش فشار آب روبه‌رو شده‌اید؟ درواقع با گذشت زمان و استفاده از سردوش حمام، ذرات و مواد معدنی موجود در آب موجب بسته شدن سوراخ‌های آن‌ می‌شود. تمیز کردن این وسایل نیاز به‌صرف هزینه بالایی ندارد و با ساده‌ترین راه‌ها می‌توانید تمامی رسوبات موجود در سردوش‌ها را از بین ببرید؛ از این‌رو با ما در مقاله حاضر همراه باشید تا با روش‌های رسوب‌زدایی سردوش حمام آشنا شوید.

باغبانی ، در هر فصل چه گیاهی بکاریم؟

هر فصل برای کاشت چه گیاهی مناسب است؟ می‌توانیم گل‌های مورد علاقه‌مان را هر زمان بکاریم؟ کاشتن هر گیاهی اصول خودش را دارد. در این مطلب اصول باغبانی را با هم می‌آموزیم. با این روش‌ها هر چهار فصل سال باغچه‌ای سبز خواهید داشت.