عنوان پست میاد اینجا

پاک کردن جای چسب از روی شیشه

بسیار اتفاق می‌افتد که لکه‌های مختلفی بر روی سطوح ایجاد شوند. گاهی لکه‌ها با یک دستمال ساده و یا نهایتاً با ماده‌ای شوینده از بین می‌روند. اما گاهی برخی از آن‌ها مانند چسبی که بر روی شیشه برجای‌مانده است، به‌سادگی از بین نمی‌رود، از شفافیت شیشه کم می‌کند و زیبایی آن را نیز تحت تأثیر قرار می‌دهد. در این موارد اولین کاری که باید انجام دهید این است که بتوانید حلال خوبی برای این لکه‌های آزاردهنده پیدا کنید.

تمیز کردن شیشه

تمیز کردن شیشه

معرفی موادی برای پاک کردن لکه چسب بر روی شیشه

الکل و یا پاک‌کننده لاک ناخن

در این روش برای پاک کردن لکه چسب از روی شیشه، مقداری الکل و یا استون را بر روی حوله نرمی بریزید و با استفاده از آن، چسب را از شیشه، پاک‌کنید. بعد از استفاده از الکل و پاک شدن لکه می‌توانید با استفاده از یک ماده شیشه‌شوی کل شیشه را تمیز کرده و آثار برجای‌مانده لکه را نیز از بین ببرید.

 

استفاده از سرکه سفید

سرکه سفید نیز می‌تواند حلال خوبی برای چسب باشد. اگر مدت‌زمان زیادی از باقی ماندن جای چسب بر روی شیشه می‌گذرد استفاده از این ماده بسیار مؤثر خواهد بود. روش کار به این صورت است که شما باید لکه را با استفاده از پارچه آغشته به سرکه چندین بار پاک‌کنید و بعدازاین کل شیشه را با استفاده از دستمال تمیز دیگری تمیز کنید.

شما چه فکر میکنید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *