عنوان پست میاد اینجا

آموزش زبان؛ سایت‌­های آموزش آنلاین زبان انگلیسی

انگلیسی یکی از مهم­‌ترین زبان‌­های مرجع در جهان است که بسیاری از ارتباطات، مراودات، نامه‌نگاری­‌ها و روابط بین‌­المللی به کمک آن صورت می‌­گیرند. کلاس­‌های آنلاین قابلیت­‌های فراوانی را ارائه می‌­دهند که باعث صرفه‌­جویی در وقت و هزینه می­‌شوند. در این مقاله به بررسی سایت‌­های آموزش آنلاین زبان انگلیسی پرداخته و تعدادی از پر کاربردترین و پر طرفدارترین آن­ها را معرفی خواهیم کرد.

انگلیسی یکی از مهم­‌ترین زبان‌­های مرجع در جهان است که بسیاری از ارتباطات، مراودات، نامه‌نگاری­‌ها و روابط بین‌­المللی به کمک آن صورت می‌­گیرند. امروزه به پیروی از زندگی مدرن و محدودیت زمان، ابتکارات و پیشنهادات جدیدی در راستای آموزش زبان انگلیسی صورت گرفته است که از آن جمله می‌­توان به سایت­‌های آموزش آنلاین زبان انگلیسی اشاره کرد. کلاس­‌های آنلاین قابلیت­‌های فراوانی را ارائه می‌­دهند که باعث صرفه‌­جویی در وقت و هزینه می­‌شوند. در این مقاله پس از آشنایی با مفهوم آموزش آنلاین، به بررسی سایت‌­های آموزش آنلاین زبان انگلیسی پرداخته و تعدادی از پر کاربردترین و پر طرفدارترین آن­ها را معرفی خواهیم کرد.

آموزش آنلاین

آموزش الکترونیکی یا آنلاین، یکی از روش‌­های آموزشی نوپا و جدید در جهان است که با استفاده از فناوری­‌های ارتباطی نوین و ابزارهای الکترونیکی، برای دسترسی آسان به منابع و خدمات آموزشی صورت می‌­گیرد. امروزه آموزش الکترونیکی علاوه بر آموزش تحت وب، شامل آموزش از راه دور، آموزش غیرحضوری و خودآموزی نیز می‌شود. آموزش الکترونیکی به دو صورت هم­زمان یا غیر هم­زمان امکان­‌پذیر است که در آموزش هم­زمان، تمامی کاربران در یک زمان مشخص به‌صورت مجازی یک کلاس را تشکیل می­دهند و مستقیماً با یکدیگر در ارتباط هستند ولی در روش غیر هم­زمان، ارتباطات باکمی تأخیر صورت می­‌گیرد (مانند ارتباط از طریق پست الکترونیکی).

ویژگی­‌های آموزش آنلاین

برای توضیح و درک بهتر ویژگی­‌های آموزش آنلاین، آن را به دو بخش مزایا و معایب تقسیم کرده و بعضی از موارد مهم را نام می­‌بریم:

شما چه فکر میکنید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *