عنوان پست میاد اینجا

۴ رمز استخدام شدن در دان‌شو

به عنوان یک صاحب کسب و کار، شما مسئولیت‌های مختلفی دارید. شما متخصص حرفه‌ای هستید، یا حسابدار، متخصص خدمات به مشتری، بازاریاب، ثبت‌کننده، این لیست ادامه دارد، این کاری است که در آن تخصص دارید، اما چیزی که نیستید؟ یک ذهن‌خوان. شما نمی‌دانید در ذهنمشتری چه می‌گذرد. دانستن این که مشتری دقیقا چه چیزی را می‌خواهد، سخت است.

آنچه مشتریان واقعا می‌خواهند

بسیاری از مشتریان روزانه به دان‌شو می‌آیند تا متخصصان را استخدام کنند و پروژه‌ها را از لیست خود حذف کنند، و برای بسیاری از این مشتریان، این لیست هر روز بیشتر می‌شود. ما با مشتریان فعال دان‌شو صحبت کردیم تا از آن‌ها در مورد انتخاب یک متخصص در دان‌شو سؤال کنیم. این‌ها مواردی است که آن‌ها به عنوان اولویت‌های اصلی بیان کرده‌‌اند:

خدمات نظافت

خدمات نظافت

اولویت اول، دسترسی و داشتن نظم

مشتریان به ما گفتند که تکمیل درخواست در دان‌شو، سختی یافتن فردی را برای یک استخدام خوب از بین می‌برد و همچنین یک مزیت برای متخصصان است. درخواست‌ها اطلاعاتی که متخصصان نیاز دارند تا تصمیم بگیرند که آیا آن شغل مناسب مهارت و برنامه‌های آن‌ها خواهد بود را فراهم می‌کنند. بنابراین زمانی که درخواست مشتری را دریافت می‌کنید، تأمل نکنید. به سرعت به درخواست رسیدگی کنید و اطمینان حاصل کنید که بیانات شما به وضوح خدمات، هزینه‌ها و در دسترس بودن شما را نشان دهد.

 

اداره کردن کسب‌وکار کوچک

من یک کسب و کار کوچک را اداره می‌کنم، بنابراین همیشه فردی چند وظیفه‌‌ای هستم و برنامه‌هایم خیلی فشرده است. دان‌شو به شما اطمینان می‌دهد که متخصصی که استخدام می‌کنید به محض اینکه به او نیاز پیدا کنید، می‌تواند برای شما کار کند. در دسترس بودن چیزی است که واقعا متخصصان دان‌شو را از سایرین جدا می‌کند. من فردی را برای بسته‌بندی استخدام کردم و آن‌ها همان روز آمدند.

  • بدون دان‌شو من باید تمام زمانم را صرف انجام پروژه‌ها کنم که کاری طولانی و خسته‌کننده است. در نهایت هدف پیدا کردن متخصصی خوب است که مناسب کار باشد و برنامه آن با جدول زمانی من هماهنگ باشد.
خدمات برقکاری

خدمات برقکاری

 

  • به جای اینکه تمام کارها را خودم انجام دهم، متخصص پیش من می‌آید و جزئیات خدمات خود را شرح می‌دهد. من فهمیدم که متخصصان واقعا در پاسخ دادن به سوالات از شما پیشی می‌گیرند و در مورد آنچه برای یک پروژه انجام می‌دهند و انجام نمی دهند شفاف هستن.
  • چندین بار با خودم فکر کردم که این آخر هفته در خانه حضور دارم و عالی است اگر این کار انجام شود. در دان‌شو، می‌‎توانم یک کاشی‌کار پیدا کنم که اتفاقا آخر هفته‌ها و حتی تا ساعات غیرمعمول خدمات ارئه می‌کند.

اولویت دوم، پروفایل جذاب

مشتریان به دنبال مشخصاتی هستند که به خوبی نوشته شده، روشن و نشان دهنده کارهای گذشته باشد. هنگامی که از مشتریان خواستیم آنچه که برای اولین بار در پروفایل متخصصان مشاده می‌کنند را بیان کنند، پاسخ همیشه یکسان بود: عکس‌ها، عکس‌ها، عکس‌ها.

انتخاب عکس مناسب برای پروفایل

انتخاب عکس مناسب برای پروفایل

  • دیدن عکس‌ها در پروفایل‌های دان‌شو و صحبت کردن با متخصصان در مورد آن‌ها، برای شناخت آنچه که واقعا می‌خواستم مفید بود.
  • من از یک صفحه پینترست برای استخدام استفاده کردم چون تمایل دارم آن‌ها از ابتدا بدانند چه کاری می‌خواهم انجام شود. هنگامی که تصاویری را در پروفایل آن‌ها می‌بینم که با خواسته من مطابقت دارد آن‌ها در بالای لیست من قرارا می‌گیرند.

اولویت سوم، نظرها

اگر یک عکس ارزش هزار کلمه را داشته باشد، یک نظر خوب ارزش یک میلیون عکس را دارد. نظرها باعث می‌شود افراد یک نفر را استخدام کنند و یا نکنند، هر چه در مورد فردی نظر بیشتری وجود داشته باشد بهتر است. اما به یاد داشته باشید یک نظر بد به شما صدمه نمی‌زند – مشتریان متوجه می‌شوند که نظرهای بد هم اتفاق می‌افتند و متخصصین با میزانی کمتر از پنج ستاره به طور کلی با سطح مشابهی از اعتماد نگریسته می‌شوند.

نظرها بیش از عکس ارزش دارند

نظرها بیش از عکس ارزش دارند

• نظرهای دان‌شو صادقانه است و به من کمک زیادی می‌کند. من این نظرها را بسیار مفید می‌دانم.
• در هشتاد درصد از موارد، اگر در مورد کسی نظرهای خوبی ارائه شده باشد شما می‌دانید که او متخصصی حرفه‌ای و مقرون به صرفه است. من واقعا از شیوه‌ای که مردم در دان‌شو نشان داده می‌شوند راضی هستم.
• فرآیند پیدا کردن متخصص خوب زمانی که آن را به تنهایی انجام می‌دهید بسیار سخت است. وقتی به دان‌شو می‌آیم احساس راحتی می‌کنم زیرا می‌توانم نظرها را بخوانم. می‌دانم که این یک منبع معتبر است، بنابراین با هر کسی که پیدا می کنم، واقعا احساس امنیت می کنم.
• برای من بسیار مهم است که بتوانم بررسی‌ها و نظرهای افرادی که پروژه هایشان شبیه به خودم هستند را بخوانم.

 

اولویت چهار، ارتباط مداوم

ارتباطات اعتماد ایجاد می‌کند. دان‌شو باعث می‌شود که بتوانید پیام‌ها را با مشتریان بالقوه مبادله کنید و زمانی را برای مشاوره تلفنی داشته باشید. در برابر مشتریان خود خجالتی نباشید، هر چه بیشتر در مورد شما بدانند راحت‌تر با شما ارتباط برقرار می‌کنند و شانس استخدام شما بیشتر می‌شود.
• من دوست دارم از سرویس پیام‌رسان دان‌شو استفاده کنم، زیرا ترجیح می‌دهم تمام متخصصان را در یک مکان داشته باشم. قابلیت نگه داشتن تمام مکالمات درون اپلیکیشن و مرتب کردن آنها بر حسب پروژه، بسیار مفید است.
• خوشحالم که می‌توانم پیام‌ها را در دان‌شو بفرستم و مجبور نیستم از تلگرام برای برقراری ارتباط با متخصص استفاده کنم، می‌توانم به راحتی با آنها چت کنم و هر توضیحی لازم هست بدهم بدون اینکه حتی نیاز به گفتگوی تلفنی باشد.

 گفتگوی آنلاین پیش از استخدام

گفتگوی آنلاین پیش از استخدام

 *برای ارائه خدمات خود و یا درخواست خدمات مختلف به سایت زیر مراجعه کنید.*

*سایت دان‌شو* 

 

 

 

شما چه فکر میکنید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *